O nas

Eko Idea: witaj w świecie czystej, odnawialnej energii

Na naszych oczach rozgrywa się rewolucja technologiczna, która wykorzystuje fuzje dwóch branż technologicznych: informacyjnej oraz energetycznej. Wkraczamy w erę prosumentów.
Jest wysoce prawdopodobne, że w przyszłości energia będzie pozyskiwana wyłącznie z odnawialnych źródeł, a ludzie zaczną się nią inteligentnie dzielić – z myślą o oszczędnościach, niezależności i ekologii.
To wcale nie odległa wizja przyszłości rodem z science-fiction. Już dziś pionierami przemian są Chiny, Niemcy i Stany Zjednoczone. Rewolucja powoli ogarnia także Polskę. Eko Idea pomoże Ci stać się jej częścią. Skorzystaj z naszych rozwiązań i zacznij wytwarzać własną, darmową energię.
 
Zacznij korzystać z OZE. To prostsze niż myślisz

Obecnie energia elektryczna jest produkowana głównie przez Wielkoskalową Energetykę Korporacyjną (WEK), w której bloki węglowe wytwarzają energię, a sieci przesyłowe transportują ją na znaczne odległości. To tak prąd dociera do dziś Twojego domu lub firmy. Płacisz za niego i Ty – coraz wyższe stawki – i Natura.
Przemiana zaczęła się od powstania infrastruktury generacji rozporoszonej – mikroinstalacji fotowoltaicznych, które wytwarzają energię w pobliżu odbiorcy. Dziś na tym etapie jesteśmy również w Polsce. Ale to dopiero początek. Następnym krokiem będzie połączenie mikroinstalacji w sieć, która będzie działać i współpracować, tworząc wielką rozproszoną elektrownię. To prosta droga do niezależności energetycznej.
Koncepcja elektrowni rozproszonej stała się możliwa dzięki rozwojowi technologii wymiany i analizy informacji. Eko Idea aktywnie uczestniczy w przemianach technologicznych, oferując inteligentne rozwiązania OZE dopasowane do Twoich potrzeb.
 
Co oferujemy?

Firma Eko Idea działa na rynku odnawialnych źródeł energii od 2014 roku. Zaledwie kilka lat wystarczyło nam, aby stworzyć dla Klientów instalacje, których moc przekroczyła łącznie ponad 1500 kWp! Fotowoltaika jest naszą specjalnością i pasją. To dlatego możemy Ci zaoferować szyte na miarę rozwiązania w konkurencyjnych cenach.
 
Dla Klientów indywidualnych i dla biznesu

Eko Idea działa na terenie całego kraju. Obsługujemy wszystkich Klientów – bez względu na skale planowanej inwestycji. Wykonujemy instalacje w domach jednorodzinnych, a także budynkach biurowych, przemysłowych czy fabrykach.

Wyróżnia nas:
  • pełen zakres obsługi – od audytu energetycznego i przygotowania projektu instalacji PV, aż po jej montaż i uruchomienie,
  • troska o wszystkie detale – to od jakości elementów, z których powstaje instalacja, oraz precyzji ich montażu zależy długość życia systemu fotowoltaicznego; nasze rozwiązania będą działały bezawaryjnie i bezobsługowo nawet do 25 lat,
  • przejrzysta polityka cenowa – stawiamy na przyjazną współpracę opartą o przejrzyste zasady finansowania
     
Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z naszym doradcą i poznaj szczegóły oferty.
 

Nasi Partnerzy

eko ideaSolar EgdeSelfaEnergy5Polska Izba Firm SzkoleniowychSolarFronius