Oddział Gliwice

Fotowoltaika Gliwice

Na rynku odnawialnych źródeł energii działamy nieprzerwanie od 2014 roku. Oferta naszej firmy obejmuje realizacje systemów instalacji fotowoltaicznych zarówno dla domu jak i firm. Nasze doświadczenie pozwala na kompleksowy zakres obsługi klientów w kwesti OZE - od przeprowadzenia profesjonalnego audytu technicznego i projekt instalacji fotowoltaicznej, po montaż na dachu lub gruncie i uruchomienie.  Korzystając z naszych usług możecie być pewni jakości poszczególnych elementów instalacji, jak również solidności wykonania i montażu. Nasze systemy fotowoltaiczne charakteryzują się bezawaryjnym działaniem nawet do 25 lat! Udzielamy gwarancji na wszystkie urządzenia wchodzące w skład instalacji.
Niewątpliwą zaletą naszej firmy są konkurencyjne ceny jakie oferujemy klientom na panele fotowoltaiczne i inne elementy instalacji oraz montaż paneli fotowoltaicznych. Przeprowadzone przez nas realizacje nie zrujnują Państwa budżetu, a oszczędności wynikające z samodzielnego wytwarzania prądu dzięki instalacji fotowoltaicznej, pozwolą polepszyć stan domowych finansów. System jest praktycznie bezobsługowy, więc można bez angażowania swojego czasu cieszyć się darmową energią z inwestycji.
 


Instalacje fotowoltaiczne Śląsk

Nasza firma swoje usługi w zakresie instalacji fotowoltaicznych świadczy na terenie Śląska.  Oddział mieści się w Gliwicach.
Realizacje fotowoltaiczne wykonujemy  w miastach: Gliwice, Częstochowa, Tychy, Katowice i innych na terenie Śląska. Skorzystaj z odnawialnego źródła energii, które pozwoli Ci cieszyć się zmniejszeniem wydatków za prąd, w tym celu skontaktuj się z nami już teraz! Nasz teren działania to województwo śląskie. Zapytaj o najbliższe terminy realizacji.


Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy, by zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Używanie paneli fotowoltaicznych to nie tylko ochrona środowiska, ale także realne ograniczenie kosztów dla Twojego przedsiębiorstwa. Instalacje fotowoltaiczne to nowoczesne rozwiązania, pozwalające zmienić wizerunek firm w oczach klientów na podmioty przyjazne naturze i otwarte na innowacje. Panele słoneczne montujemy bezpośrednio na budynku lub w jego najbliższej okolicy.
Chcesz ograniczyć wydatki przedsiębiorstwa na energię elektryczną? Zainwestuj w instalacje fotowoltaiczne. To się opłaca! Obniż rachunki, oszczędzając na energii elektrycznej. Eko Idea - zestawy fotowoltaiczne Gliwice - wyślij zapytanie lub zadzwoń, a nasz przedstawiciel udzieli Ci szczegółowych informacji na temat instalacji fotowoltaicznych.


Fotowoltaika dla domu

Eko Idea to również fotowoltaika dla domu. Instalacja systemu pozwoli w łatwy sposób obniżyć koszty rachunków. Dzięki dokładnemu audytowi optymalnie dopasujemy odpowiednią do Twoich potrzeb instalację.  Plusem fotowoltaiki jest nie tylko dbanie o środowisko czerpiąc energię wprost ze słońca, ale także oszczędność na rachunkach za prąd, wynosząca nawet 90%! W każdym przypadku przedstawimy Ci indywidualną ofertę i pomożemy uzyskać dofinansowanie.
Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego oddziału Gliwice. Przyszłość należy do fotowoltaiki - warto w nią zainwestować. Skorzystaj z naszej oferty na panele fotowoltaiczne i ciesz się darmowym prądem! Wybierz wydajne ogniwa fotowoltaiczne Gliwice! Postaw na jakość i kompleksowość naszych usług. 

Nasi Partnerzy

eko ideaSolar EgdeSelfaEnergy5Polska Izba Firm SzkoleniowychSolarFronius