Oddział Katowice

Fotowoltaika Katowice

Szukasz realnych oszczędności w swoim gospodarstwie domowym lub firmie? Zacznij od rachunków za prąd. Koszty energii elektrycznej rosną, więc warto skorzystać z innowacyjnej metody pozyskiwania prądu wprost ze słońca! Mowa w tym miejscu o instalacji fotowoltaicznej.
Wśród usług naszej firmy znajdziesz montaż instalacji fotowoltaicznej, która daje możliwości obniżenia rachunków nawet o 90%. Jesteśmy specjalistami w zakresie energii odnawialnej. Istniejemy na rynku od wielu lat, w tym czasie zrealizowaliśmy setki inwestycji. Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę zleceń w Katowicach, co oznacza, że zajmiemy się zarówno dostosowanym do potrzeb Twojego domu lub firmy projektem całego systemu, jak również skompletowaniem niezbędnych podzespołów, podłączeniem do sieci i wszelkimi formalnościami związanymi z założeniem instalacji fotowoltaicznych.
 

Korzyści płynące wprost ze słońca

Czerpiąc energię ze słońca z pomocą paneli fotowoltaicznych, możesz uniezależnić się od dostawców prądu. Koniec z wysokimi rachunkami! Co więcej, Twoje panele fotowoltaiczne pozwolą Ci na magazynowanie nadwyżek wyprodukowanej energii w sieci publicznej i odbieranie ich w pochmurne, deszczowe lub zimowe dni. Instalacje fotowoltaiczne to inwestycja, która daje realne oszczędności.

Dzięki dotacji do instalacji fotowoltaicznych możesz oszczędzić jeszcze więcej. Oferujemy specjalistyczne doradztwo w kwestii pozyskiwania dodatkowych środków na instalacje. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie, napisać wniosek, doradzimy w staraniach o pozyskanie dotacji w Katowicach. Nasza firma to fachowcy, którzy poprowadzą Cię przez wszystkie związane z instalacją fotowoltaiki formalności. Stawiamy na jasne warunki i konkretne rozwiązania.
 

Profesjonalny montaż paneli słonecznych

Przy instalacji fotowoltaicznej niezwykle ważny jest jej prawidłowy montaż. Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że Twoje panele będą działać prawidłowo i bezawaryjnie przez długi czas. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie i niezbędną wiedzę, dzięki czemu montaż zostanie przeprowadzony profesjonalnie i sprawnie. Dokonujemy montażu paneli na dachu lub gruncie. Nasz firma dotrzymuje terminów. Możesz mieć własną fotowoltaikę w kilka dni!
Jesteśmy pewni naszych systemów, dlatego udzielamy gwarancji na wszystkie urządzenia (nawet do 25 lat).
 

Zadbaj o środowisko

Wiesz już, że fotowoltaika daje niezależność energetyczną i oszczędności. Ale to nie jedyne korzyści jakie niesie instalacja fotowoltaiczna. Pozyskując energię ze słońca, świadomie dbasz o środowisko. Nasze systemy odnawialnych źródeł energii w przeciwieństwie do "tradycyjnych" form pozyskiwania energii elektrycznej nie zanieczyszczają środowiska. Pozyskuj czystą i ekologiczną energię!
Oferta naszej firmy obejmuje Katowice, działamy także w regionie całego Śląska. Jeśli zainteresowała Cię fotowoltaika, chcesz mieć własną instalację w domu lub firmie, masz pytania odnoszące się do naszej oferty - skontaktuj się 531 295 969 Nasze usługi to indywidualnie dopasowany do potrzeb projekt, najwyższa jakość urządzeń i wsparcie na każdym etapie inwestycji. Wybierz najlepsze panele słoneczne od zaufanego partnera.

Eko Idea - Fotowoltaika Katowice jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasi Partnerzy

eko ideaSolar EgdeSelfaEnergy5Polska Izba Firm SzkoleniowychSolarFronius