Oddział Łódź

Fotowoltaika Łódź

Chcesz realnie oszczędzać, ograniczając koszty przeznaczone na energię elektryczną? Zainwestuj w instalacje fotowoltaiczne i wykorzystuj prąd wprost ze słońca!

Jesteśmy specjalistami w instalacji paneli fotowoltaicznych. Z nami w łatwy sposób wybierzesz odpowiednią instalację, która spełni Twoje oczekiwania. Dzięki audytowi, który przeprowadzi nasz specjalista, fotowoltaika dostarczy dokładnie takiej mocy, jaka odpowiada zapotrzebowaniu gospodarstwa domowego lub firmy. W celu optymalizacji instalacji fotowoltaicznej do realnych potrzeb, zbierzemy niezbędne dane i szereg informacji, które pozwolą perfekcyjnie dopasować wielkość systemu do realnych zapotrzebowań na prąd. Nasze doświadczenie i nowoczesne, wysokiej jakości urządzenia w każdym przypadku gwarantują powodzenie. Pobieraj darmową energię elektryczną wprost ze słońca, ograniczając do minimum pobór z sieci energetycznej. System ma same zalety -  dbasz o środowisko i swój portfel! Korzystaj z odnawialnych źródeł energii jakimi są panele fotowoltaiczne! Obecnie możesz korzystać z różnego rodzaju wsparcia finansowego na instalację fotowoltaiczną. Oferujemy naszym klientom wsparcie przy pozyskiwaniu każdego rodzaju dofinansowania do inwestycji.

Nasza oferta zawiera ogniwa fotowoltaiczne i inne części instalacji najwyższej jakości, co daje Ci pewność niezawodności i bezproblemową pracę Twoich instalacji fotowoltaicznych nawet po wielu latach. Gwarancja na moc paneli to aż 25 lat!
 

Eko Idea - Fotowoltaika Łódź to również szybki montaż instalacji. Czas realizacji jest bardzo krótki. Już po 2-3 dniach możesz cieszyć się darmowym prądem. Panele słoneczne montujemy na dachu budynku lub w ogrodzie. Nasza instalacja fotowoltaiczna jest w pełni automatyczna i nie wymagają obsługi.

Oprócz wyboru i montażu odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej, zajmujemy się także wszelkimi, niezbędnymi formalnościami, aby nie obarczać naszych partnerów dodatkowymi obowiązkami, z jakimi wiąże się inwestycja. Nasza pomoc oszczędzi Ci stresu i pozwoli zaoszczędzić czas. Możesz na nas liczyć!
 

Fotowoltaika to energia przyszłości. Przyjazne dla środowiska, innowacyjne systemy do pozyskiwania energii słonecznej, pozwalające zaoszczędzić nawet 90% kosztów związanych z energią elektryczną są dostępne również dla Ciebie. Skontaktuj się z nami w każdej chwili, aby poznać szczegóły oferty i pełen zakres usług.


Panele fotowoltaiczne Łódź

Nasza firma działa w obrębie miasta Łodzi, na terenie województwa łódzkiego oraz w całej Polsce, oferując nowoczesne systemy fotowoltaiczne dla domu oraz firm. Na naszych klientów czekają konkurencyjne ceny i wysoka jakość instalacji. Sprawdź nas! Zainwestu w panele słoneczne i oszczędzaj na energii elektrycznej z korzyścią dla siebie i środowiska. Wyślij zapytanie, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Rozwiązania oferowane w naszej firmie pozwalają realnie obniżyć rachunki, dzięki produkcji prądu wprost ze słońca. Przy ciągle rosnących cenach prądu, oszczędności wynikające z instalacji systemów słonecznych są odczuwalne niemal natychmiast. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie dostepu do fotowoltaiki. Instalacja to coraz częściej spotykane rozwiązanie z korzyścią dla środowiska i Twojego portfela. Działamy kompleksowo, co pozwala odciążyć klienta ze wszelkich formalności związanymi z dokumentacją i załatwianiem spraw u dotychczasowego dostawcy energii. Postaw na instalację fotowoltaiczną, zaufaj fachowcom.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych, dlatego udzielamy długoletniej gwarancji zarówno na ich elementy, jak i montaż. Naszą ofertę kierujemy do firm i osób prywatnych na terenie Łodzi. Zaufaj nam, bo warto! W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami. Kontakt 531 295 969

Nasi Partnerzy

eko ideaSolar EgdeSelfaEnergy5Polska Izba Firm SzkoleniowychSolarFronius