Oddział Tychy

Fotowoltaika Tychy

Instalacje fotowoltaiczne to podwójna korzyść. Po pierwsze dzięki odnawialnej energii pozyskanej wprost ze słońca możesz realnie wpływać na ochronę środowiska naturalnego, po drugie dzięki nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej masz szansę na oszczędności na rachunkach za prąd nawet do 90%! Wykorzystanie paneli fotowoltaicznych pozwala na skumulowanie energii słonecznej i przetworzenie jej w prąd niezbędny w Twoim mieszkaniu, czy firmie. Pozyskuj ekologiczną energię elektryczną i oszczędzaj!

Montaż paneli fotowoltaicznych sprawia, że stajesz się niezależny energetycznie. Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, dzięki której nie będziesz obawiać się wzrostu cen energii elektrycznej.

Specjalnością naszej firmy sę odnawialne źródła energii. Bazujemy na najwyższej jakości komponentach, które dają pewność długoletniego, bezproblemowego użytkowania instalacji.

Nasze oferty kierujemy zarówno dla domu jak i biznesu. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego nasze usługi świadczymy kompleksowo.

Realizujemy instalacje fotowoltaiczne bez względu na ich wielkość, tak więc obojętne czy planujesz fotowoltaikę w swoim domu, biurze, czy fabryce - w każdym przypadku możesz na nas liczyć. Jesteśmy gotowi zaproponować każdemu klientowi szereg nowoczesnych urządzeń, które zagwarantują system o mocy idealnie dobranej do potrzeb. Na każdym etapie realizacji oferujemy naszym klientom pełne wsparcie. 
 

Co zyskujesz na współpracy z Eko Idea:

  • realne oszczędności - rachunki z prąd mniejsze do 90%
  • poczucie bezpieczeństwa - nie musisz obawiać się stale rosnących cen energii
  • jakość inwestycji - nasze doświadczenie i najlepsze komponenty instalacji gwarantują najwyższą jakość fotowoltiki
  • profesjonalny montaż - instalacja zostanie zamontowana przez naszych fachowców na dachu budynku lub na gruncie
  • bezobsługowy system - obsługa naszych instalacji fotowoltaicznych jest całkowicie automatyczna i nie wymaga od Ciebie żadnych działań
  • minimum formalności - w Twoim imieniu zajmiemy się wszelkimi formalnościami dotyczącymi paneli fotowoltaicznych z dokumentacją w zakładzie energetycznym i przyłączeniem do sieci włącznie


Jak wygląda współpraca z nami?

Jako profesjonaliści dokładamy wszelkich starań, by proces instalacji Twoich paneli fotowoltaicznych przebiegł bez zbędnych problemów i formalności. Działamy według jasnych zasad. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, a nasze systemy paneli słonecznych spełniają oczekiwania.

Jeśli mieszkasz w Tychach lub województwie Śląskim i planujesz instalację systemu fotowoltaicznego, skontaktuj się z nami. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne już teraz!
Podczas pierwszej rozmowy ustalimy termin spotkania w Twoim domu bądź firmie, celem sprawdzenia istniejących warunków technicznych pod inwestycję. Podczas przeprowadzonego profesjonalnego audytu nasz specjalista przeanalizuje zużycie prądu i zaczerpnie innych informacji, byśmy mogli jak najlepiej określić wielkość instalacji oraz miejsce jej montażu.

Po zaakceptowaniu przez Ciebie oferty, wspólnie uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin rozpoczęcia prac. Na tym etapie pracownicy Eko Idea zajmą się również wszelkimi formalnościami urzędowymi.

Nasze instalacje fotowoltaiczne montujemy zawsze w uzgodnionym z klientem terminie, a same prace trwają maksymalnie kilka dni. Na koniec przekażemy Ci wszystkie dane odnoszące się do systemu oraz poinstruujemy jak korzystać z ekologicznie pozyskanej energii.

Eko Idea - Fotowoltaika Tychy zaprasza do skorzystania ze swoich usług mieszkańców miasta oraz Śląska.

Uwaga! Chcesz skorzystać z dotacji w ramach Programu “Mój Prąd” a nie wiesz jak załatwić formalności? Zadzwoń, a my przedstawimy Ci wszelkie kwestie związane ze składaniem wniosków, doradzimy, a także przedstawimy atrakcyjną ofertę na instalację fotowoltaiczną! Eko Idea - instalacje fotowoltaiczne Tychy - zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Działamy na terenie miasta Tychy, obsługując jednocześnie całe województwo śląskie.

Nasi Partnerzy

eko ideaSolar EgdeSelfaEnergy5Polska Izba Firm SzkoleniowychSolarFronius