Oferta dla domu

Zmniejsz rachunki za prąd dzięki instalacji fotowoltaicznej. To prostsze niż myślisz.
 
Fotowoltaika to technologia przyszłości. Innowacyjna instalacja pozwoli Ci samodzielnie wytwarzać prąd, korzystając z naturalnego i odnawialnego źródła energii: słońca.
Energia słoneczna „zebrana” przez panele fotowoltaiczne jest przetwarzana w energię elektryczną – dokładnie taką jak ta, która płynie teraz w Twoich gniazdkach. Różnica polega na tym, że za skorzystanie z niej nie otrzymasz faktury, a rachunki za prąd spadną nawet o 90%.
Jedyna inwestycja, jaka Cię czeka, jest związana z zakupem i montażem samej instalacji.  Później czerpiesz wyłącznie korzyści – i to nawet przez gwarantowane ponad 25 lat. Tym sposobem przestaniesz się martwić kolejnymi podwyżkami opłat za prąd. Większość wytworzysz samodzielnie i bez kosztowo.
Aby dołączyć do słonecznej rewolucji, potrzebujesz jedynie wolnej przestrzeni na dachu lub w domowym ogrodzie. My zajmiemy się całą resztą.
 

Skorzystaj w pełni z możliwości, jakie daje Ci fotowoltaika – stań się prosumentem.
Z Eko Idea zrealizujesz marzenia o energetycznej niezależności.

Sprawdź produkcję naszych instalacji:


Skorzystaj z programu Mój Prąd!

Trwa nabór wniosków na dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych z programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Skorzystaj z okazji i ciesz się instalacją tańszą o nawet 5000 zł! Program Mój Prąd przeznaczony jest dla osób fizycznych, które wytwarzają energię elektryczną na własne potrzeby.

Z nami uzyskanie dotacji będzie łatwiejsze! Oferujemy pomoc i doradztwo w kwestii wniosku i innych formalności. Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami. Nasz doradca wyjaśni Ci wątpliwe kwestie i przedstawi rozwiązania dostosowane do Ciebie! Korzystaj z energii elektrycznej pozyskanej ze słońca jeszcze taniej!

Co zyskasz, korzystając z oferty Eko Idea?

 • Oszczędność. Zmniejszysz wysokość rachunków za energię elektryczną nawet o 90%. Energia, którą wyprodukuje Twoja instalacja fotowoltaiczna, jest automatycznie wykorzystywana na potrzeby Twojego domu. Co więcej, jeśli Twoja instalacja wytworzy więcej energii niż zużywasz w danej chwili (np. latem),  jej nadwyżka zostanie przesłana do sieci energetycznej, zmagazynowana, a zimą będziesz ją mógł odebrać.
 • Bezpieczeństwo. Ceny prądu rosną z roku na rok. Instalacja PV sprawi, że przestaniesz się ich obawiać. Samodzielnie wytwarzając większość potrzebnego Ci prądu, zyskasz niezależność energetyczną.
 • Ekologia. Działaj eko-logicznie. Prąd w Polsce produkowany jest głównie z paliw kopalnianych, które zanieczyszczają środowisko. Ponadto ich źródła wyczerpują się. Twoja nowa instalacja będzie działała w oparciu o czystą, zieloną energię pochodzącą z darmowego i bezpiecznego źródła: słońca. To rozwiązanie przyjazne środowisku naturalnemu.
 • Niezawodna jakość komponentów. Eko Idea sięga wyłącznie po panele fotowoltaiczne i inne elementy instalacji od sprawdzonych i niezawodnych producentów cenionych na rynku europejskim.
 • Profesjonalny montaż. Wykonają ją certyfikowani profesjonaliści, którzy nieustannie poszerzają swoje kompetencje. Precyzyjnie dobierzemy jej parametry techniczne, lokalizację paneli PV na Twoim dachu i zatroszczymy się o każdy detal podczas montażu. To najlepsza gwarancja optymalnej pracy systemu.
 • Zero formalności. Obawiasz się problemów z dokumentacją i odbiorem przez zakład energetyczny? Z Eko Idea możesz o nich zapomnieć. Zajmiemy się wszystkimi kwestiami formalnymi w Twoim imieniu. Ty możesz się w tym czasie zrelaksować, czekając aż w Twoim domu popłynie zielona energia.
 • Bezobsługowa praca systemu. Twoja instalacja będzie działała w pełni automatycznie. Po tym, jak nasi specjaliści przeprowadzą montaż, jedyną rzeczą, która będzie Ci przypominała o jej istnieniu, będą rewolucyjnie niskie rachunki za prąd.

 

 
Sprawdź, jak działamy
Eko Idea do każdego zlecenia podchodzi nie tylko indywidualnie, a jednocześnie bardzo rzetelnie. Działamy przejrzyście i uczciwie – krok po kroku prowadząc Cię w stronę niezależności energetycznej. Współpraca przebiega w kilku etapach.
1. Kontakt z doradcą – wstępna rozmowa i ustalenie dogodnego terminu spotkania.
Gdy skontaktujesz się z nami bezpośrednio lub zostawisz numer telefonu do siebie, nasz doradca ustali dogodny dla Ciebie termin spotkania. Odbędzie się w Twoim domu – tak, by specjaliści Eko Idea mogli w jego trakcie sprawdzić warunki techniczne i przedstawić Ci w jak najkrótszym czasie kompleksową ofertę.
2. Audyt techniczny 
Specjalista Eko Idea dokona audytu warunków technicznych instalacji oraz przeanalizuje zużycie energii w Twoim gospodarstwie domowym. Na spotkanie przygotuj fakturę za prąd. Informacje oraz oględziny pozwolą nam dobrać zarówno odpowiednią wielkość instalacji, jak i wskazać najbardziej optymalne ulokowanie i ułożenie paneli fotowoltaicznych.
3. Podpisanie umowy i uzgodnienie terminu prac.
Po wykonaniu audytu przedstawimy Ci naszą ofertę. Wskażemy zarówno koszty instalacji, jak i szacowane oszczędności, które czekają na Ciebie po przejściu na zieloną energię. Jeśli zdecydujesz się na instalację, podpiszemy umowę i ustalimy terminarz prac. Od tego momentu to my przejmujemy pełną odpowiedzialność za wykonanie prac.
4. Dopełnienie formalności oraz montaż instalacji.
Eksperci Eko Idea pomogą Ci przejść przez wszystkie formalności i przystąpimy do montażu. Nasi instalatorzy spędzą u Ciebie maksymalnie kilka dni.
5. Odbiór, po którym możesz się cieszyć z darmowej energii.
Gdy zakończymy pracę, przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje związane z obsługą instalacji oraz rozliczeniami z zakładem energetycznym. Od tego momentu Twój dom będzie korzystał z zielonej, darmowej energii.
 Dzięki nowoczesnemu monitoringowi dostępnemu na smartfony, w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, ile produkujesz energii oraz wszystkie dostępne parametry i statystyki.
 


Dzięki nowoczesnemu monitoringowi dostępnemu na smartphony, w każdej chwili możesz sprawdzić ile produkujesz energii oraz wszystkie dostępne parametry i statystyki.


                                                               


Eko Idea zapewnia:
 • 25 lat gwarancji na moc paneli fotowoltaicznych
 • 10 lat gwarancji na inwerter
 • 5 lat gwarancji na montaż
 • Szybki montaż w ciągu 2-3 dni
 • Rozpoczęcie montażu do 1 miesiąca od podpisania umowy.
   
Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z naszymi doradcami!
 

Nasi Partnerzy

eko ideaSolar EgdeSelfaEnergy5Polska Izba Firm SzkoleniowychSolarFronius