Oferta dla firmy

Uniezależnij swoją firmę od podwyżek cen za prąd. Zostań partnerem Eko Idea!

Prowadzisz firmę? Dużą część kosztów związanych z prowadzeniem Twojej działalności mogą stanowić wydatki na prąd. Ceny energii elektrycznej rosną z roku na rok i nie sposób. Tego nie możesz zmienić. Możesz jednak podjąć decyzję, która pozwoli Ci zyskać niezależność energetyczną. Szansę na to daje Ci fotowoltaika.
Żeby skorzystać z czystej, darmowej energii słonecznej, potrzebujesz jedynie wolnej powierzchni na dachu Twojego budynku. To tam zamontujemy innowacyjne panele słoneczne, dzięki którym wyprodukujesz własny prąd. Już dziś stań się prosumentem i dołącz do energetycznej rewolucji. Pozwól swojej firmie wejść w XXI wiek pewnym krokiem.
Produkuj własną, zieloną energię i odsprzedawaj nadwyżki do sieci

Fotowoltaika pozwala Ci w prosty sposób przetworzyć energię słoneczną na prąd o dokładnie takich samych parametrach jak ten, który teraz płynie w Twoich gniazdkach. Różnica polega na tym, że za niego nie zapłacisz dodatkowo nawet złotówki. Co więcej, jeśli wyprodukujesz go zbyt wiele na swoje potrzeby (np. w słoneczne, letnie dni) – nadwyżkę możesz sprzedać do zakładu energetycznego. To czysty zysk!
Jedyna inwestycja, która Cię czeka, to ta w instalację fotowoltaiczną. W długofalowej perspektywie przełoży się ona na zyski. Pozwól, że pomożemy Ci je osiągnąć.

Fotowoltaika dla biznesu – to się opłaca

Inwestując w fotowoltaikę, ograniczysz wydatki na energię elektryczną nawet do 90%. Ale to nie jedyna zaleta tego eko-logicznego rozwiązania. Poznaj wszystkie korzyści, jakie niosą za sobą odnawialne źródła energii:

Obniżenie rachunków za prąd Wyprodukowaną, darmową energię od razu konsumujesz, a jej nadwyżki sprzedajesz zakładowi energetycznemu. Różnice w opłatach za prąd zauważysz już od pierwszych miesięcy użytkowania instalacji.
Pozytywny wizerunek firmy Twoja firma zyskuje wizerunek firmy nowoczesnej oraz odpowiedzialnej społecznie. Udowadniasz swoim kontrahentom i klientom, że działasz rozsądnie i jesteś otwarty na innowacje.
Amortyzacja Koszty związane z instalacją fotowoltaiczną amortyzujesz, zmniejszając w ten sposób podatek dochodowy. 
Większy majątek firmy Po spłaconym kredycie wartość instalacji wchodzi w aktywa. Zakupiony prąd elektryczny nigdy nie zwiększy wartości firmy. Zawsze jest kosztem.
Najszybszy zwrot z inwestycji Firmy zużywające energię wyprodukowaną w całości na potrzeby własne cieszą się najszybszym zwrotem z inwestycji. 
Kontrola Wiesz, ile produkujesz i zużywasz energii. W każdym momencie możesz sprawdzić na swoim urządzeniu mobilnym. To pozwala Ci na optymalizację działań – tak, aby zyskać jeszcze więcej.
Niezależność energetyczna Zaspokajasz swoje potrzeby energetyczne samodzielnie. Uniezależniasz się od cen energii od dostawców. Możesz precyzyjnie przewidzieć, ile wydasz na prąd i planować swój budżet świadomie.


Chcesz zainwestować w fotowoltaikę? Zobacz, jakie to prosteTwoja firma jest już gotowa na rewolucję energetyczną. Wystarczy kilka kroków, by Twoja firma zaczęła korzystać z OZE. Rozpocznij drogę ku darmowemu prądowi z Eko Idea.
Pierwszy krok to kontakt z naszymi doradcami. Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach.
Drugi krok to konsultacja wraz z audytem technicznym. Nasi specjaliści przyjadą do Twojej firmy, przeanalizują aktualne wydatki, jakie ponosisz na energię elektryczną, a także sprawdzą warunki techniczne.
Trzeci krok to wykonanie projektu instalacji. Ruszymy do działania. Na początek wykonamy projekt instalacji – takiej, której moc będzie dopasowana do rzeczywistego zapotrzebowania na energię i która przyniesie Ci optymalne zyski.
Czwarty krok to wycena i podpisanie umowy. Nasi specjaliści przedstawią Ci projekt instalacji wraz z precyzyjną wyceną kosztów instalacji oraz szacunkowych zysków, jakie czekają na Ciebie co najmniej przez najbliższe dwie dekady. Pamiętaj, że dziś łatwiej niż kiedykolwiek możesz uzyskać dofinansowanie na OZE. Nie wiesz jak? Podpowiemy Ci również w tym temacie!
Krok piąty to wykonanie samej instalacji. Dobierzemy odpowiednie komponenty (wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne i sprawdzone panele PV, inwertery oraz inne elementy systemu) i przeprowadzimy montaż. Nie obawiaj się – prace trwają najczęściej kilka dni i nie są uciążliwe. W czasie ich trwania będziesz mógł nadal prowadzić działalność.
Krok szósty (i najprzyjemniejszy) to odbiór instalacji. Upewnimy się, że wszystko działa tak, jak powinno i… zaczniesz korzystać z zielonej energii.


Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz. Jesteś o krok od zielonej rewolucji.
 

Nasi Partnerzy

eko ideaSolar EgdeSelfaEnergy5Polska Izba Firm SzkoleniowychSolarFronius